Pronájem

Velký sál

Tento prostor je ideálním místem pro konání plesů, koncertů, veletrhů, kongresů a různých velkých společenských setkání. Sál má velmi dobrou akustiku, kterou oceňují umělci z celé republiky. Kapacita sálu (dle uspořádání) až 550 osob.

"Opravdu velký sál"

 

Ceník pronájmu prostor

 

Ceník PLESY 2024

 

Velký a malý sál - plesová úprava

 

Podium velký sál

 

Divadelní uspořádání s čísly 456 + 90

 

Komplet

Malý sál

Kromě toho, že je vhodný jako "druhá scéna" velkého sálu např. při plesech, je možné jej využít samostatně pro menší akce. Firemní večírky, přednášky, soukromé oslavy nebo i divadelní představení se mohou stát příjemným setkáním pro 80—120 osob.

"Malý sál není až tak malý"

Malý sál - komplet

 

Malý sál - školní uspořádání

Zasedací místnost

Tento prostor vám výborně poslouží jako školící místnost nebo učebna, je umístěn v přízemí blízko samostatného bočního vchodu. K dispozici je dataprojektor, interaktivní tabule a komfortní kuchyňka. Pohodlně se sem vejde 20—30 osob.

Vedle této zasedací místnosti máme další učebnu pro max. 25 osob. Rádi vám zde připravíme coffee break (káva, čaj, voda, chlebíček, domácí pečený koláč, ovocná mísa) a můžete své hosty následně pozvat na oběd do naší jídelny.

"Příjemná zasedací místnost"

Ostatní prostory

Nabízíme možnost využít i ostatní prostory Kolosea, které se mohou stát klidným zázemím pro další zajímavé akce. Velkou výhodou je bezbariérovost celé budovy a neplacené parkoviště.

Za jednorázový poplatek 500 Kč (bez DPH) vám zapůjčíme plátno, flipchart, dataprojektor.

"Místa máme dost"

 

VE VŠECH PROSTORÁCH KOLOSEA WIFI ZDARMA

 

 

 

Naši partneři